Zapraszamy o udziału w konkursie

III PRZEDSZKOLNY KONKURS

Śpiewamy polskie kolędy”

1. Organizator konkursu: Przedszkole 12 w ZSP – 5
  2. Koordynator: Julia Pszczółkowska

3. Cele konkursu:

• kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia,

• popularyzacja polskiej kolędy,

• wspieranie i rozwój zainteresowań wokalnych u dzieci.

1. Termin i miejsce konkursu: 10 stycznia 2020 r. o godz. 9.30 Przedszkole nr 12 w ZSP nr 5 w Żorach

2. Uczestnicy: dzieci uczęszczające do naszego przedszkola z grup A – E.

3. Warunki uczestnictwa w konkursie:

• zgłoszenie dziecka przez rodzica u wychowawcy grupy lub koordynatora nie później niż do 8 stycznia 2020 r.,

• rodzic do dnia 8 stycznia 2020 r. dostarcza ścieżkę metodyczną utworu na własnym nośniku, podpisanym imieniem i nazwiskiem dziecka,

• w przypadku akompaniamentu instrumentalnego, rodzic informuje o rodzaju instrumentu i danych osoby akompaniującej.

1. Nagrody: każdy uczestnik konkursu otrzyma dyplom i upominek ufundowany przez Radę Rodziców Przedszkola nr 12.

Zaproszenie na zajęcia otwarte – Motylki

Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci

z grupy „ Motylki” na zajęcia otwarte,

które odbędą się dnia 28.11.19r. (czwartek) o godz. 9:30.

Zebranie Rodziców dzieci przedszkolnych

W dniu 28 października 2019 r. o godz. 16.30 odbędzie się zebranie rodziców dzieci przedszkolnych.
Planowany przebieg zebrania:

• 16.30 – 16.50 – „Wyznaczanie granic dzieciom – rola rodziny w procesie wychowania. Kształtowanie postaw, wychowanie do wartości” – spotkanie z psychologiem p. Małgorzatą Szypułą.
  • 16.50 – 17.30 – „Rola rodziców w pracy z dzieckiem z wadami wymowy – zasady współpracy z logopedą” – spotkanie z logopedą p. Mirelą Koralewską.
  • 17.30 – spotkania z wychowawcami grup.