Aktualności kwiecień 2018

Dyżur odwołany

Informujemy, że dyżur dyrektora i wicedyrektora 30.04.2018 r. ( poniedziałek) zostaje odwołany.

Zebranie Rodziców przedszkolaków urodzonych w roku 2011

Zapraszamy Rodziców przedszkolaków urodzonych w roku 2011 ( grupa D i E) na zebranie, które odbędzie się 23.04.2018r. (poniedziałek) o godz. 16.30. Celem spotkania będzie przekazanie Informacji o gotowości dziecka do podjęcia nauki w szkole podstawowej.

VII Miejski Turniej Przyrodniczo-Ekologiczny „Przyjaciel natury”

12 kwietnia w naszym przedszkolu odbyła się VII edycja Miejskiego Turnieju Przyrodniczo-Ekologicznego „Przyjaciel natury”. W rywalizacji wzięło udział 7 drużyn. Tematem przewodnim  konkursu były zwierzęta znajdujące się w bliskim otoczeniu człowieka. Przedszkolaki doskonale poradziły sobie z rozwiązaniem zadań. Największą atrakcją turnieju było spotkanie z psem terapeutą – Charlie’m. Pani Kasia – właścicielka oraz trenerka psa wraz z uczestnikami konkursu przypomniała o wszystkich najważniejszych obowiązkach wynikających z posiadania pupila. Piękna pogoda umożliwiła zorganizowanie spotkania z pieskiem w ogrodzie przedszkolnym. Na zakończenie zaproszeni goście: p. Bożena Puskarczyk – Inspektor Wydziału Inżynierii Środowiska Urzędu Miasta Żory, p. Urszula Niechoj – Doradca Metodyczny, p. Katarzyna Stolarek – właścicielka firmy „Psia Sfera” oraz p. Marek Zdziebło – Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Żorach wręczyli dyplomy, medale i nagrody uczestnikom turnieju. Kolejne spotkanie przyjaciół natury już za rok.